bolak

V jakém ročním období jste se narodili?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Andělé

LÉTO

V době letních dovolených,je to supr…a Vy?

Další odpovědi
anonym

LÉTO

Safra, zjišťuji už 7. styčný bod s Andělé, to už začíná být nějak podezřelé.

kenyrts

JARO

Jaro-duben,nejkrásnější období roku.

rosinka

PODZIM

A taky ho mám z celého roku nejradši – zlaté slunce, listí, příjemná chuť burčáku…;-)

samicek333

ZIMA

pět dní po Vánocích a dva před Silvestrem :D jsem spokojená

lexx

LÉTO

O prázdninách, v červenci. Nepamatuji se ale v rodném listu to tak je uvedeno.

Nikkol

JARO

Na jaře a mám ho z celého roku nejraději.

Heřman

ZIMA

Přesně v Únoru a víc vám neřeknu.

tom004

JARO

Jikra

JARO

kropitko

ZIMA

briketka10

PODZIM

na podzim,ale mám raději jaro..

Michal Kole

LÉTO

Ella

LÉTO

anonym

JARO

WeeBear

JARO

casey

ZIMA

MILAN1961

PODZIM

quentos

PODZIM

aramah

ZIMA

Natee

JARO

Uprostřed května – jsem májové dítko =)

jendahun

LÉTO

Podle měsíců na podzim,podle astronomického konce léta,ještě v létě.

marťa382

LÉTO

Andělé

Dr.Axl,7×? To nemůžu najít…že bysme toho měli tolik společného?…:-))

anonym

Andele !!!
Aby jsme za chvili my 2 nemely alespon jedno ( jednoho ) spolecne. ! 🙂 -iv.

Andělé

  • iv- 🙂,

né,to né:-),moje heslo zní-od chlapů co nejdál…:-)))

anonym

Andele, poslala jsem Dr. fotku a od te doby ma hooodne prace ! 🙂 -iv-

Andělé

  • iv-,no to rychle po svatbě zdrhnul,takhle brát tryskem roha,to není chlap,jak jsem si myslela…:-))

Jenže on neví,že jste mu schválně poslala fotku sousedky,žejo?..:-))