V jakém roce tipujete, že budou v ČR normálně veřejně rozšířené terabajtové flash disky?

Je nějaká šance, že se tu trochu rozšíří či to bude podobná utopie jako s Bluray disky, které jinde vesele frčí, ale tady si lidé pořád vystačí jen s DVDčky.

Odpovědi
gecco

Těžko říct…
😉
Kromě ceny proti jejich používání mluví i to, že málokdo potřebuje takovou kapacitu dat přenášet. A naopak – pro velké objemy dat je USB příliš pomalé…

Kepler

Už je minimálně jeden na světě, letos jich jistě ještě přibude. Ale – nekup to za tu cenu…https://usb-flash-disky.heureka­.cz/kingston-datatraveler-hyperx-predator-1tb-dthxp30–1tb/#

anonym

Kepler: Haha. :) Tak to je drsný! Za tu cenu by byl už i nabušený PC. Až z té ceny ubyde poslední číslice, tak za ty 2K bych si to i koupil.

Kepler

Neboj, ceny padnou až přibude konkurence. Tak je to vždycky.