rad681

V jakém roce se začaly vyrábět cigarety značky PETRA a za kolik se tehdy prodávaly. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Cigarety Petra se objevily někdy v 80.letech-začátkem cca asi 1980,stávaly myslím 6kčs,nedostatkové Sparty v tvrdé krabičce stály 8Kčs.Startky byly za 4Kčs.Ameriky byly za dvacku,když byla krize a kupovaly se např. v hotelu na recepci,cena se mohla vyšplhat i na 60Kčs ty tzv.ameriky.Po úpravách cen-jak pohybu cen směrem nahoru říkali komunisti,stály Sparty 14 Kčs,já kouřila Milde Sorte za 15Kčs,Petry jsem nekouřila,ale mám pocit,že stávaly 8Kčs.Je to ale už opravdu tak dávno,že pytlíkové mléko bylo za 2Kčs,takže to nemusí být úplně přesně. :D