štamgast

V kterém roce se v ČR poprvé objevilo pivo v plastu?

Já bych z životě pivo z plastu nepil, je to hnusárna. Jednou jsem to ochutnal a v pivu byl cítit plast. Fuj.
lexx: Už tak dávno? Myslel jsem, že to je tak 5 let.

Nejlepší odpověď
anonym

Pivo se v ČR dodává v plastových lahvích již asi od roku 2000 (Sládkův Měšťan 1,5 litru od Staropramene, zhruba od stejného období též přerovský Zubr a pivo z Pivovaru Nová Paka). Staropramen v letech 2004–2006 .

Další odpovědi
lexx

po revoluci 1989, dřív by to pivař nevzal do huby, pivo je národní sport, kultura…
5 let ? to víc, určitě tak 10

Löwe

Ups, omylem označeno jako zajímavé – pivo mne nezajímá.