štamgast

V jakém roce bylo natočeno nejvíce filmů?

Nemůžu si pomoct ale táhne mě to k roku 2005, není dne kdy by snad film z tohoto roku nebyl.

Odpovědi
RysOstrovid

Podle csfd.cz je loňský rok ´´nejúrodnější´´ bylo natočeno celkem 187 českých filmů (včetně střihových, dokumentárních a krátkometrážních).
V roce 2006 nastal velký skok, kdy rok předtím bylo natočeno 84 filmů a rok potom hned 140 filmů!
Světové filmy snad nelze sečíst, protože už v roce 2000 jsem to na straně 26 vzdal!

Zdroj: http://www.csfd.cz/