huxa

V jakém programu upravovat velikost obrázku při tisku?

Dobrý den,

mám menší problém, už pár měsíců nedokážu upravit rozměr fotky, abych ji neměl přes celou stránku při tisku, ale jen třeba přes půlku, poradíte prosím nějaký dobrý software, který toto zvládne? doufám, že mi rozumíte

Nejlepší odpověď
RedC22

Pro tisk, prohlížení a základní úpravu obrázků používám IrfanView. To co požaduješ bez problémů zvládá.

Další odpovědi
mosoj

Na to nepotřebuješ program. To umí každý ovladač tiskárny. Navol si jenom velikost stránky při tisku a tak veliký obrázek budeš mít ! Ovladač obrázek z resampluje na požadovanou velikost stránky. Vytisknout pak můžeš na větší stránku.