Tw!st

kvalitní logo vytvoříš v programech od adobe (photoshop, illustrator,…) pracovat ale v těchto programech je opravdu složité a není jednoduché je ovládat. Přívětivější a jednodušší program je zoner photostudio, ale nedají se v tom dělat tak profesionální loga. To co jsi posílal by šlo vytvořit v adobe illustratoru, ale jak říkám to se ti jako začátečníkovi nepovede…

Kulpix

Www.picmonkey.com

V tom jsem dělal všechna svá loga.

JájsemRaibek

Nazdar Nazzdar. Jelikož se tážeš zájmenem jaký, tak jediná správná odpověď je: v počítačovém programu.