michykostra

V jakém programu se nejlépe dělají AMV.

Zkoušela jsem Sony Vegas, jenže tam mám problém s formátem. Obyčejná avi videa mi tam nejdou vložit. Neznáte nějaký jiný program, kde by se AMV dali dělat?

Odpovědi
Bedy

AMV je exotický formát, je to formát používaný v levnějších MP4 přehrávačích a jen málo počítačových přehrávačů si s ním dobře poradí.
Proto navrhuju si vzít CD s ovladači k přehrávači a nainstalovat si tam ten prográmek MP3&4 player utilities nebo si to stáhnout z Uloz.to. Ten prográmek umí videa v běžných formátech (MPEG2, MPEG4, WMV apod.) s běžnými příponami (AVI, MPG, WMV, apod,) předělat do AMV které pak jde v přehrávači přehrát.

No a pokud chcete nějaké AMV video upravit, tak ho v tom samém programu překonvertujete do souboru s příponou AVI. Mám pocit, že by to mělo jít i na druhou stranu – tedy z AMV

anonym

http://www.ta­bordestna.cz/ dětský tábor léto tenis florbal astronomický s jezdecký sportovní