V jakém programu přehraji zvuk s příponou amr?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

AMR (anglicky Adaptive Multi-Rate compression) je metoda komprese zvuku používaná a určená především pro řeč.
Mám takové tušení, že se dá přehrát v software na CD dodaného k telefonu a nebo v programu qick time player

Další odpovědi
anonym

když nevíte jaký přehrávač použít na video nebo audio zkuste hned VLC … kodeků má v sobě tolik že přehraje snad všechno

pokud ten selže, můžete zkusit Foobar2000 a jeho plugin http://angelo­.scene.pl/dow­nload,foo_amr_1_1_1­.exe