briketka10

V jakém programu mohu dostat titulky do filmu Hasta la vista v KMplayeru ??

nemám žádné zkušenosti ani nevím, kde bych ty titulky měla hledat,
prosím o podrobný popis

moc děkuji za radu..

Odpovědi
iceT

http://www.ti­tulky.com/Has­ta-la-Vista-202445.htm
titulky by měly jít stáhnout,ale nemám s tím zkušenosti.Jinak pak stačí je pojmenovat stejně jako film a po spuštění filmu v ntb titulky budou ve filmu.Pro vypálení stačí oba dva soubory zvolit na vypálení a vypálit a v přehrávači by to mělo fungovat taky.
Z uložto jsou titulky většinou v souboru srt.,ale stačí to srt přejmenovat na avi,ikona v kmplayeru je pak zelená místo modré.
Doplňuji:
Titulky většinou hledám na uložto,někdy se stane,že pod vybraným filmem je rovnou odkaz na titulky,jindy zkusit hledat přes Google-někdy to vyjde,jindy ne,ale většinou neumím pořádně hledat.
S uvedeným odkazem zkušenost nemám.