Avatar uživatele
krum

V jakém obchodě nejraději nakupujete oblečení?

Potrpíte si spíš na značky, nebo vám stačí něco od Vietnamců?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4168 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nakupuji oblečení v kamenném obchodě u Vietnamců. Nepotřebuji značkové když u nich je také kvalitní.
Doplňuji:
Tedy mně vydrží oblečení i boty spoustu let. Jenom ponožky se někdy po čase trhají.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Týnuš

Tak uprostřed ani nějaké laciné zboží ale zase aby to nebylo nějak extra kvalita.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
registrovana

Zara, Topshop, HMko.. Ale snažím se vybírat si ty levnější kousky. Miluju svetry takže někdy zabrousím i do sekáče na nějaký pěkný velký svetr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

v levném :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Já třeba rád nakupuji v eshopech :) Nejen větší výběr, ale většinou i levnější zboží :) potrpím si sem tam na značky, ale neznamená to že bych nepřežil kdybych měl i něco levnějšího ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nejradši u nás v sekáči mají výborné a kvalitní zboží z modních přehlídek za bezva ceny a po jednom kousku – tzn. že takový stejný nepotkáte a také dobré ceny v outletovém zboží – žádné šmejdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Značková vietnamská tržnice -Hatě
Doplňuji:
Vždytˇ je to všechno stajný.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Značky rozhodně ne a zatím jsem vystačila s oblečením nakoupeným v různých buticích. Jak jsem se letos dívala po obchodech, začnu asi znovu šít. Sice na mně tak moc už nezáleží, ale nechci vypadat, jako bych oblečení někde fasovala…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monie

U vietnamců mě vadí jejich malé velikosti, takže trička si koupím někde v OC za dvě stovky, mikiny mají vietnamci všechny stejný a to nemám ráda když půlka okresu má stejné oblečení, takže mikiny z anglie přes internet. No a rifle jak kdy ;) samozřejmě když jedu na nákupy do OC, tak navštěvuji převážně „levné obchůdky“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Takže. Kalhoty kupuju zásadně v Takku, protože se mi u vietnamců prostě nedaří sehnat nic, co by mi sedělo.
Trika kupuju ve fanshopech.
A vzhledem k mému sportování a „stylu života“ preferuju značky Lonsdale, Everlast a Tapout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ellbieber

terranova , gate , newyorker , tam mají moc pěkné oblečení! a celkem levné, najdete je snad ve všech OC .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

v nadmernych velikostech .. -iv-

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek