Barya

V jakém obchodě /eshopu prosím kupujete legíny s riflovým vzorem prosím?

Dobrý den,prosím v jakém obchodě nebo eshopu kupujete legíny s riflovým vzorem? Moc děkuji.

Odpovědi
Houstička

v sex shopu

Agnieszka Cz

Získejte cashback až do 15% na nákupy v About you e-shopu. Zaregistrujte se na Picodi již nyní! https://my.pi­codi.com/cz/ ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Ty jo, tyto leginy já vůbec nenosím. Nelíbí se mi ten vzor. A podle mě to ani nevypadá hezky. Jinak super značkové leginy mají na www.lucyto.cz. Já je tam kupuju a super. Maximální spokojenost.