Avatar uživatele
alexander30

V jakém městě žít?

Řeším poměrně nestandardní problém. Pracuji doma, v současné době nemám přítelkyni ani kamarády, takže můžu žít v jakémkoliv městě, ale nevím jaké si vybrat. Mělo by to být malé nebo větší město (max. 100.000 obyvatel) v Čechách (nikoliv na Moravě), pokud možno aby tam nebyl znečistěný vzduch, protože mám alergii. Uvítal bych vybavenost ve formě koupaliště, krytého bazénu, posilovny, nekuřácké restaurace a kavárny. Jaké město byste mi na základě Vašich osobních a dlouhodobých zkušeností doporučili? Předem všem mnohokrát děkuji.
Doplňuji:
Pro led: Pochopitelně jsem měl na mysli místa s opravdu vysokým znečistěním ovzduší např. Krupka, Ústí nad Labem apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, suaeda, fcoop, bolak, Beer4Real před 3712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Odpoveď byla označena jako užitečná

Města v okolí lesů. Buď západočeskou Plzeň a blízké okolí nebo jihočeské České Budějovice, Český Krumlov či Třeboň, v Třeboni jsou lázně. Okolo jsou všude lesy a příroda, které čistí vzduch. Navíc, „Plzeňáci“ či Jihočeši jsou většinou hodní mírumilovní lidé, samozřejmě ne všichni, ale většina je jich ochotných a vstřícných. Dost jsem dlouhodobě komunikovala s lidmi ze všech českých krajů. Nesympatičtí a nejméně vstřícní jsou Severočeši, pak lidé z Východočeského kraje z okresu Hradec Králové a Pardubice…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?alexander30 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

„aby tam nebyl znečistěný vzduch“ túto podmienku nespĺňa žiadne mesto. Ak aj tak chcete mesto, tak len kdesi na okraj, prípadne niektoré „horské“ mesto v hraničných pohoriach.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Jen bez zkušeností – volil bych jižní Čechy, k výběru je míst dost..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Písek – město v lesích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Karlovy Vary.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek