František199

V jakém případě/jakých případech se v práci dává podepsat toto nařízení?

Zajímá mě, jestli se toto nařízení dává podepsat zaměstnanci poté, co po ústním nařízení odmítl přesčas.

https://www.hrmpro­fi.cz/33/nari­zeni-prace-prescas-zamestnavatelem-podle-93-zp-uniqueidmRRWSbk196FN­f8-jVUh4EnoRcwhLf5XpVW98T-TunpnDBNxH-upBog/?uri_vi­ew_type=44&uid=1lO­AHjJ24PaoyoBjcpCcWsA&e=1­FhztIw_1RSFF5u­pOwZ1jVkeBaT_xXUK­qSsUOww1lHoo

Ani jeden jste neodpověděl.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… kdy asi !!! … když je potřeba !!! … podepíšeš maximálně převzetí, nebo výpověď …

Další odpovědi
Alesh

Jak tak na to koukám, tak to zaměstnanec ani nemá kam podepsat. Čili ti to tímto papírem zkrátka oficiálně (písemně) sdělí. Nevím, co furt řešíš, práci přesčas ti nařídit může.

cukrar

Přesně v tom smyslu, jak je to napsané v dokumentu. To se nedává podepsat zaměstnanci, ale předkládá se mu písemné nařízení. Co Vám na tom není jasné?

anonym

Práci přesčas nemůžete odmítnout, protože se vám nechce pracovat. S tím se budete muset smířit.