Nina000

V jakém grafickém programu se dá obkreslovat?

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat na nějaký grafický program. Zkoušela jsem to v malování, ale nešlo to. V podstatě chci aby to umožňovalo nakreslit nějaký obrázek podle např. fotografie, a potom fotografii odstranit aby zbylo jen to co jsem nakreslila. Bylo by dobré kdyby to bylo ke stažení free. Předem děkuji!

Odpovědi
pl4toon

V jakémkoliv, který umožňuje práci v takzvaných vrstvách. Z freeware je to např. Gimp.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/GIMP

JájsemRaibek

Na otázku lze odpovědět jediným způsobem a to v počítačovém programu.