lukas.lukas

V jakém formátu vypálit videoklipy pro dotykové rádio do auta ?

Doplňuji:
Dám si to na flashku (chci aby tam šlo vydět to video).Zkusím to dát do formátu .mp4

Nejlepší odpověď
chudst

Nemel byste se spis podivat do navodu? To, ze je radio dotykove s tim nema co spolecneho. Bud podporuje jen klasicka CDcka, nebo (pravdepodobne) podporuje i normalne datova CDcka – takze zvlada v pohode formaty mp3 (a mozna i dalsi), kterych na rozdil od klasickeho CD nemusite mit 60 minut (ci kolik), ale 700MB = nekolik hodin.

Jednoduse zkraceno: zkuste normalni klasicke mp3ky.
Doplňuji:
Tak to netusim; pokud to podporuje i videa, tak bych se zase mrkl do navodu jaka (anebo to ozkousel – mp4, klasicka AVIcka v DivX, apod.)