bonz1

V jakém formátu importovat videa do windows movie maker?

Mám video ve formátu mp4, který neumí movie maker přečíst. Když ho změním na avi tak se načítá hrozně dlouho. Formát wmw funguje, ale video ztratilo dost kvality.Nedá se to nějak obejít, aby kvalita zůstala stejná? Děkuji

Odpovědi
anonym

Videosoubory: ASF,AVI, M1V, MP2, MP2V, MPE, MPEG, MPG, MPV2, WM a WMV.

Zvukové soubory: AIF, AIFC, AIFF, ASF, AU, MP2, MP3, MPA, SND, WAV a WMA.

Soubory obrázků: BMP, DIB, EMF, GIF, JFIF, JPE, JPEG, JPG, PNG, TIF, TIFF a WMF.