Avatar uživatele
Lgee

V jaké/které zemi byste nechtěli žít?

Jaká vám přijde úplně nejhorší..
Pro mě jednoznačně severní Korea. Hrůza.
Ps: myslím celosvětově. Takže nevybirejte jen z těchto 3.

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2781 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiné

V žádné z uvedených. Zůstanu už tady. V Korei jsem nikdy nebyl, nemohu porovnávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Severní korea

Severní Korea asi vede. Ale takové Somálsko, Afghánistán, Sýrie, to taky není žádná hitparáda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Severní korea

Mám-li vybrat jednu z těchto tří, pak Severní Korea je jednoznačně nejhorší varianta. Popravdě řečeno bych ale daleko spíš nechtěla žít například v současné Sýrii nebo Iráku. Nechtěla bych žít ani třeba v Číně (podívat se tam jako turista možná ano, ale žít trvale ne). Nechtěla bzch žít v Saudské Arábii.
A problém bych možná měla i s USA a Ruskem, ačkoliv v obou by se daly najít určité oblasti, kde by to mohlo jít.

Upravil/a: Nuk nuk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jiné

Nechtěl bych žít v žádné zemi kde převažuje islám,dále bych nechtěl žít ve Švédsku,Belgi­i,Německu,Itá­lii nebo ve Francii.Také bych nechtěl žít v KLDR.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiné

od Slovenska na východ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pixma

USA

Rozhodně v této zemi, která se tváří demokraticky a mlátí Indiány!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Jiné

Kdo chce kam, pomožme mu tam. Uvést zemi prozradí něco i o sympatiích k určitému zřízení. Není to otázka pro patriota. Zajímavé je to, že někteří do nebe vychvalují např. Rusko, ale nešli by tam ani za pytel šušňů

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Jiné

Jsem šťastný, že žiji ve střední evropě. Toto místo je pro život podle mě jedno z nej na zemi. Kdybych si musel vybrat z těch tří možností, tak asi USA, ale nijak po tom netoužím. Jsou tam určitě skvělá místa pro život, ale zároveň i špatná. Leckde je vysoká kriminalita, přírodní katastrofy, gheta apod. Zároveň mi v mnoha ohledech přijdou američané jako magoři, vč. jejich brutálního smyslu pro politickou korektnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jiné

Krátkodobe človek vydrží aj sedieť na pripinačke, tak je to aj so životom v menovaných, ale aj v nemenovaných krajinách. Spoznala som život aj mnohých krajinách, aj z druhej neturistickej strany. Ale tak ako hovorí Drap, „Zůstanu už tady“, zvykla som si už doma, tu je krajina, kde zložím svoje kosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek