Lgee

V jaké/které zemi byste nechtěli žít?

Jaká vám přijde úplně nejhorší..
Pro mě jednoznačně severní Korea. Hrůza.
Ps: myslím celosvětově. Takže nevybirejte jen z těchto 3.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Jiné

V žádné z uvedených. Zůstanu už tady. V Korei jsem nikdy nebyl, nemohu porovnávat.

klumprt

Severní korea

Severní Korea asi vede. Ale takové Somálsko, Afghánistán, Sýrie, to taky není žádná hitparáda.

Nuk nuk

Severní korea

Mám-li vybrat jednu z těchto tří, pak Severní Korea je jednoznačně nejhorší varianta. Popravdě řečeno bych ale daleko spíš nechtěla žít například v současné Sýrii nebo Iráku. Nechtěla bych žít ani třeba v Číně (podívat se tam jako turista možná ano, ale žít trvale ne). Nechtěla bzch žít v Saudské Arábii.
A problém bych možná měla i s USA a Ruskem, ačkoliv v obou by se daly najít určité oblasti, kde by to mohlo jít.

ten který je

Jiné

Nechtěl bych žít v žádné zemi kde převažuje islám,dále bych nechtěl žít ve Švédsku,Belgi­i,Německu,Itá­lii nebo ve Francii.Také bych nechtěl žít v KLDR.

anonym

Jiné

od Slovenska na východ

Pixma

USA

Rozhodně v této zemi, která se tváří demokraticky a mlátí Indiány!

hapiky

Jiné

Kdo chce kam, pomožme mu tam. Uvést zemi prozradí něco i o sympatiích k určitému zřízení. Není to otázka pro patriota. Zajímavé je to, že někteří do nebe vychvalují např. Rusko, ale nešli by tam ani za pytel šušňů

Nerevarin

Jiné

Jsem šťastný, že žiji ve střední evropě. Toto místo je pro život podle mě jedno z nej na zemi. Kdybych si musel vybrat z těch tří možností, tak asi USA, ale nijak po tom netoužím. Jsou tam určitě skvělá místa pro život, ale zároveň i špatná. Leckde je vysoká kriminalita, přírodní katastrofy, gheta apod. Zároveň mi v mnoha ohledech přijdou američané jako magoři, vč. jejich brutálního smyslu pro politickou korektnost.

led

Jiné

Krátkodobe človek vydrží aj sedieť na pripinačke, tak je to aj so životom v menovaných, ale aj v nemenovaných krajinách. Spoznala som život aj mnohých krajinách, aj z druhej neturistickej strany. Ale tak ako hovorí Drap, „Zůstanu už tady“, zvykla som si už doma, tu je krajina, kde zložím svoje kosti.