Elixír

V které stupnici od 1 do 10 uznávate pořádek ve věcech?

1. neuznávám pořádek ale mám systém v hlavě, kde najdu všechno co potřebují. 10. je, jsem pořádkumilovný/a na 100% a usnadňuje mi to život.

Odpovědi
zjentek

Já pořádek musím. Inteligent se prej vyzná i v bordelu a tohle není pro mne.

Drap

Nesestavuji věci podle žádní stupnice. Ukládám si vše tak, aby to vyhovovalo.

anonym

Raději systém v bordelu, než bordel v systému a žádnou stupnici nepotřebuji.

tforro

Pokud bych se měl držet otázkou vnucené stupnice, tak bych to odhadl na č.3.
Kde mi co „upadne“ z ruky, tam to nechám ležet (vrtačka, flexa, zednická lžíce, gola nářadí), ale naopak v frézkách a soustružnických nožích, přípravcích, které potřebuji pro výrobu mám chorobný pořádek a vše pro jistotu vyfoceno a popsáno co k čemu konkrétně slouží. Jinak jsem prostě PAN bordelář.

Rokio

Můj pořádek věcí je na takové úrovni, že vím, kde se jednotlivé věci nacházejí.

arachis

Jak v čem. Ve skříni musí být komínky, v šuplíku u stolu bordel.