dust8

V jaké situaci jste naposledy strachy skoro nedýchali?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, já když mám opravdické bobky, tak spíše hyperventiluju. Před více než 40ti lety jsem uvízl v Tatrách na velmi obtížném místě horolezeckého výstupu a nevěděl jak dál. Pode mnou pár set metrů téměř kolmé stěny. I když jsem byl jištěný jako druholezec, měl jsem fakt strach. Nakonec jsem to vyřešil metodou „buď a nebo“.

Další odpovědi
aliendrone

Zvláštní – já mám ve spojitosti se strachem pocit, že „dýchám vodu“. Ani hyperventilace, ani zadržování dechu, prostě se jen „obtížně dýchá“. Jinak jako zjentek – čekání na verdikt biopsie. :)

Rokio

Před vyřčením výsledku mé maturity.

zjentek

Před vyřčením výsledku mé diagnózy.