T4

V jaké normě vysílá modem?-dost dobrá otázka,ale mínusová odpověď.

Nevím,v jaké normě vysílá modem,ale Wifi byla funkční do té doby,než jsem nainstalovala zakoupenou elektronickou licenci Norton Mobile Security-zakoupeno ve značkové prodejně…
Doplňuji:
Stačilo poradit"Obnovit nastavení-změnit heslo,atd."
Přesto děkuji pánové za váš čas,který jste věnovali mé otázce.
Terezka

Nejlepší odpověď
cochee

Modem nic nevysílá, ta krabička, o které píšeš, se se stoprocentní jistotou nenazývá modem. Wifi vysílá v pásmu 2,4 anebo 5 GHz podle mnoha různých norem IEEE 802.11, rozlišují se ještě přidaným písmenem: a, b g, n, ac a ještě další. Pokud to frekvenční pásmo nebo tu IEEE normu nepodporuje sama krabička, žádný program (je jedno, jakého druhu a kde byl zakoupen) ji nemůže změnit a to ještě tak, že přestane podporovat vlastnosti původní. Ptej se jinak.
Doplňuji:
Jenže „Obnovit nastavení-změnit heslo“ ti při nejlepší vůli poradit nešlo, protože ten Norton rozhodně žádné heslo ani nastavení změnit nemohl. Pokud ti to pomohlo, budiž, ale příčinou bylo něco jiného, ne Norton.

Další odpovědi
mosoj

Tak již to víš. A příště to napiš celé ! Křišťálovou kouli mně někdo ukradl.
Doplňuji:
Nic méně program o kterém mluvíš za to nemůže.

mosoj

Když to víš tak co se ptáš ?
Že musí být spárované zařízení a nastavené stejné heslo jako v routeru, to jsi snad již dělala když říkáš že to běhalo.
Otázkou je kdo ti v routeru změnil heslo ? Odtud to nikdo nebyl a antivir také ne. Zdař bůh.