Kelt

V jaké největší výšce jste byli a nohama na pevné zemi?

Já byl na Slovensku v Tatrách. Bylo to v roce 1975. Jeli jsme tam lanovkou. Snad Lomnický štít, už nevím. Takže výška kolem 2500 m. Dcera mne ale překonala, byla na Pico del Teide, Tenerife 3718 m. A jak jste na tom Vy? Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Taky v Tatrách, ale Nízkých, rok 2015, výstup (po svých) na horu Chopok, 2 000 m n. m. (na zbylých 25 už jsem se vyprd). Sotva jsme vylezli, spustil se takovej slejvák, kroupy a blesky lítaly všude kolem, že jsme radši dolů jeli lanovkou. Spolulezec prohlásil: „Tak jsme to měli i se sprchou a s masáží – ještě že ta elektroléčba nedopadla.“

Další odpovědi
Kepler

Já byl přibližně v téže výšce hned naproti lomničáku, ale předtím jsem musel slézt asi 400 m vysokou stěnu.