Avatar uživatele
anonym

V jaké nejméně vhodné chvíli vás kdy překvapil déšť?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Rokio, Pejevek před 2107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

  1. Šla jsem z obchodu, počítala jsem s tím, že doběhnu domů, než začne pršet. Ale nestalo se tak, přihnal se vítr, spustil se liják, neměla jsem se kam schovat, takže jsem přišla domů promáčená nejen já, ale i nákup.
  2. Horší bylo, když jsem před x lety vystupovala z vlaku a přihnalo se tornádo, foukal vítr a lilo jako z konve. Než jsem se přesunula do čekárny, promokla jsem a s hrůzou s ostatními pozorovala z okna, jak kolem padaly stromy.

V obou případech by mně deštník stejně nepomohl.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Při oslavě v restauraci venku pod zastřešením, které stejně nepomohlo, poněvadž přišel přívalový déšť s kroupami, šílené nárazy větru, blesky a hromy. Byli jsme úplně mokří a prochladlí. Jedné příbuzné, která zažila bombardování ve válce jsme museli zakrývat při úderu hromu uši, jelikož má z hromů obsesi. Jinak jsme si ale tu hrůzu nahrávali na mobil, zpívali jsme si třeba „Prší, prší, jen se leje“, „Prší krásně“ apod. písně o dešti. Blbli jsme u toho a moc jsme se nasmáli. Po bouřce jsme byli obklopeni mořem vody (cca 10 cm). Bylo to žůžo. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Začalo pršet tehdy, když jsem byl nejdál od baráku, tzn. tehdy, když jsem byl na cestě zpět.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Tak to bylo na motorce. Pomalu nebylo vidět na krok a voda až ke stupačkám.. Pak jsme zastavili. Doteď z toho mám rozmočený pas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pejevek

Na dovolené na horách uprostřed celodeního výletu do přírody. Naštěstí kousek byla rozhledna s takovou malou restaurací. Uvnitř byla prozměnu celkem zima.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek