autacek

V jaké mobilní aplikaci v androidu poslouchat zvuk z youtube na pozadí (bez obrazu)?

Odpovědi
anonym

Tehdy mi to šlo na androidu na prohlížeči Mozilla, spustil jsem video na youtube a klasicky prohlížeč jsem skryl na pozadí, takže hrála hudba a video bylo skryté, potom ale vyšlo nějak aktualizace a už to nešlo, každopádně zkus Mozillu nebo jiný prohlížeče. Samotnej youtube totiž hlavně chce aby bylo video pořád na pozadí…Napiš pak jestli to šlo nebo ne…