kamilos

V jaké lokalitě Prahy (mimo centrum) mi doporučujete koupit byt?

Odpovědi
Pepa25

Co jsou pro vás nejdůležitější kritéria? Dopravní dostupnost, cena, blízkost zeleně, očanská vybavenost (školky nebo obchody) v docházkové vzdálenosti? Žádné místo nemůže splnit vše najednou …

LiboNovy

Přesně tak, záleží jaké máte preference a taky jaké máte finanční možnosti. Nejlevnější jsou podle dat aktuálně byty na Praze 10 (zdroj: https://www.mam­byt.cz/byt-na-investici/ceny-bytu-v-praze-stale-nestagnuji/), ale taky to logicky není úplně nejhezčí a nejoblíbenější městská část. Obecně bych se díval hlavně po lokalitě, která vám bude vyhovovat pro život a ze které to budete mít přiměřeně daleko do práce.