chemikks

V jaké krystalové struktuře se krystaluje nejběžnější forma ledu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

není to blbé ty soutěžíš a my ti tady odpovídáme – že se nestydíš

Další odpovědi
mosoj

A pořád dokola .......

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-jake-krystalove-strukture-krystalograficke-soustave-krystaluje-nejbeznejsi-forma-ledu

Chemiks jako prase !!!

annas

Opět olympiáda.

chemikks

Příspěvek smazán administrátorem.

chemikks

už bych to nestihl mám to mít do zítřka

annas

To vám nevadí, že soutěžíte a někdo jiný za vás odpovědi vypracuje? Někde je zveřejněný dopis, v němž nás výbor žádá, abychom vám nepomáhali v řešení olympiády. Kdyby šlo o jednu či dvě otázky, budiž, navíc se některé otázky opakují a dají se najít na Odpovědích.