bolak

V jaké hospodě s nejnevšednějším názvem jste kdy stolovali?

Nejlepší odpověď
annas

Pamatuji na dva názvy hospod v moravských městech. Musím říct, že i když majitelé vymysleli vtipný název, šlo opravdu o příhodné pojmenování „nomen omen“.

U Grobiána a U Mrtvolky.

Další odpovědi
iceT

U bílého černouška,ale i když se tam prý vaří,tak jsem si dala maximálně nakládaný hermelín.

arygnoc

KGB (Klub Gurmánov Bratislavy, inak bývalá tajná služba v ZSSR)

anonym

Znám dvě. Ta první " U poctivé hospodské" a ta druhá " U sprosťáka" .

anonym

V Dětenicích, myslím, že se to tak jmenuje, to je středověká knajpa, servírka převlečená za selku příjde ke stolu a zeptá se vás „Co budete žrát, holoto?“ A pak ještě „Co budete chlastat“ a potom ještě. Bývá tam i program, tanečnice s hadem a třeba šermíř…na zemi je sláma, je to tam bezva, jen ten, kdo neví, o co jde se urazí a chce si stěžovat na hrubé zacházení personálu, mívají z toho šok, když s nima tak mluví, je to sranda. No ale myslím, že je to tam dost předražené.
https://www.go­ogle.cz/search?q=st%C5%9­9edov%C4%9Bk%C­3%A1+hospoda+d%C4%9Bte­nice&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=6aD­fUd_XDI7Qsgb4u4FI&sqi=2&­ved=0CAcQ_AUo­AQ&biw=1024&bih=465
Doplňuji:
Aha, přečetla jsem to dost rychle,nevšimla jsem si, že jde o název, ne o místo, takže „U Suchánků“, nebo „Peklo“…

Sarrow

Bohužel na YT už to smazali, tak to dám alespoň takhle :D

https://www.fa­cebook.com/vi­deo/video.php?v=39543­76698687

Jinak snad jen hospoda U prasete

redy

U RUMCAJSE Na růžku a tady u babči U debila jenže von je fakt divnej choděj tam jen štamgasti já tam nikdy nešla se ho bojím

marci1

V „Lékárně“, máme to kousek od domu. Je to boží, když se Vás někdo ptá : „Kde jsi byl ?“ a Vy odpovíte . „V lékárně“ ! 🙂

beer

„Bejkárna u vola“ v Břeclavi ))

autacek

Já jsem to měl rád „U nás“. Někdy ale nebylo jasné, kam vlastně půjdeme :D

Klára K.

U Šelepové v Žabovřeskách je restaurace „Zelená kočka“, a potom ještě jsem byla v jedné, ale už nevím, kde to bylo, a ta se jmenovala „U štědré kozy“ 😁
Doplňuji:
a po cestě z Brna do Náchoda teď nějak postavili novou hospodu, a ta se jmenuje „u vychcánka“

Damiana

Namátkou mě napadly tyhle dvě:
U vylitýho mrože – v Praze na Žižkově, nádherná zahradní restaurace, výborná kuchyně:-)
U březího vlka – ve vesničce Valy, ale tam jsem si dala jenom vodu s citrónem:-)