Avatar uživatele
marci1

V jaké disciplíně bude asi Ester Ledecká soutěžit na olympiádě v Tokiu?

Ve windsurfingu? Asi se máme na co těšit. 🙂

„Ahoj, holky, co tu děláte?“
„Hrajeme Wimbledon.“
„Můžu si taky pinknout?“
„Ty ne, Ester!“

Zdroj: Lidová tvořivost z netu

Doplněno: https://video­.aktualne.cz/v-tokiu-na-windsurf-jasne-vtipkovala-ester-ledecka/r~1723630­0195511e883510cc47ab5f12­2/?redirected=15195787­37 🙂

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lota, Ušel ventil před 2249 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ušel ventil

Asi v žádném sportu , je zimní královna,

Na lyžích je od mala ,a vrcholově je na lyžích pár roků ,tak nevím proč se každý diví že je výborná , je fakt že především preferovala snowbord, ale lyžím se nikdy nevyhýbala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ano, Ester Ledecká je šikovná a zdatná sportovkyně a zaslouží si nějakou tu slávu. Její soustředění na sportovní výkon je maximální.
Nicméně jako člověka ji neznám, ale připadá mně že je i skromná. Zdání ale někdy klame. Její bratr je hulvát!! Což ale s největší pravděpodobností pro ni snad neplatí. I když kdo ví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kajoch

Možná tak na dálku na svém prkýnku!:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

chi chi cho cho

Já se z ní nepotento. Ani ne před měsícem jste ani nevěděli, kdo Ester je a teď jásáte její jméno každou vteřinou. Olympijské hry všem vymyly mozky a šovinismus nikomu nic neříká.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Opice: Obávám se, že Tvé tvrzení se nezakládá na pravdě. Ester Ledecká je jako vrcholová sportovkyně (snowboard) známá už pár let.

před 2248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

A mimochodem, dost o sobě dala vědět už na předchozí Olympiádě. Pokud jsi o ni neslyšel neříká to nic o nás, jen o tvém sportovně kulturním ignorantství…

před 2248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MonkeyKing

„Sportovně kulturním“ – místo čumění na sport, raději sportuju sám a máš pravdu – je mi uplně jedno, kdo nebo co ve sportu vyhrál. Já sportuju pro své zdraví, ne pro bláznivý soutěže

před 2248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

To sice chápu, mám to nastaveno podobně i když asi ne tak striktně jako ty, ale nechápu proč se pak tak razantně a ne zrovna uctivě vyjadřuješ k něčemu o čem nemáš ani páru. „Ani ne před měsícem jste ani nevěděli, kdo Ester je…“
Já TV sport také nevyhledávám, ale o E.L. vím minimálně ty 4 roky a i před touto olympiádou (i když jsem ji nesledoval a neznám konkrétní úspěchy) jsem věděl že je stále aktivní a v oboru na špičce.

před 2248 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek