marci1

V jaké disciplíně bude asi Ester Ledecká soutěžit na olympiádě v Tokiu?

Ve windsurfingu? Asi se máme na co těšit. 🙂

„Ahoj, holky, co tu děláte?“
„Hrajeme Wimbledon.“
„Můžu si taky pinknout?“
„Ty ne, Ester!“

Zdroj: Lidová tvořivost z netu

Doplněno: https://video­.aktualne.cz/v-tokiu-na-windsurf-jasne-vtipkovala-ester-ledecka/r~1723630­0195511e883510cc47ab5f12­2/?redirected=15195787­37 🙂

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Asi v žádném sportu , je zimní královna,

Na lyžích je od mala ,a vrcholově je na lyžích pár roků ,tak nevím proč se každý diví že je výborná , je fakt že především preferovala snowbord, ale lyžím se nikdy nevyhýbala.

Další odpovědi
mosoj

Ano, Ester Ledecká je šikovná a zdatná sportovkyně a zaslouží si nějakou tu slávu. Její soustředění na sportovní výkon je maximální.
Nicméně jako člověka ji neznám, ale připadá mně že je i skromná. Zdání ale někdy klame. Její bratr je hulvát!! Což ale s největší pravděpodobností pro ni snad neplatí. I když kdo ví.

Kajoch

Možná tak na dálku na svém prkýnku!:)

MonkeyKing

chi chi cho cho

Já se z ní nepotento. Ani ne před měsícem jste ani nevěděli, kdo Ester je a teď jásáte její jméno každou vteřinou. Olympijské hry všem vymyly mozky a šovinismus nikomu nic neříká.

Dochy

Opice: Obávám se, že Tvé tvrzení se nezakládá na pravdě. Ester Ledecká je jako vrcholová sportovkyně (snowboard) známá už pár let.

Dochy

A mimochodem, dost o sobě dala vědět už na předchozí Olympiádě. Pokud jsi o ni neslyšel neříká to nic o nás, jen o tvém sportovně kulturním ignorantství…

MonkeyKing

„Sportovně kulturním“ – místo čumění na sport, raději sportuju sám a máš pravdu – je mi uplně jedno, kdo nebo co ve sportu vyhrál. Já sportuju pro své zdraví, ne pro bláznivý soutěže

Dochy

To sice chápu, mám to nastaveno podobně i když asi ne tak striktně jako ty, ale nechápu proč se pak tak razantně a ne zrovna uctivě vyjadřuješ k něčemu o čem nemáš ani páru. „Ani ne před měsícem jste ani nevěděli, kdo Ester je…“
Já TV sport také nevyhledávám, ale o E.L. vím minimálně ty 4 roky a i před touto olympiádou (i když jsem ji nesledoval a neznám konkrétní úspěchy) jsem věděl že je stále aktivní a v oboru na špičce.