Nik92

V jaké cenové relaci se pohybuje nabíječka, kterou potřebuju dokoupit k foťáku olympus fe-47???

Odpovědi
chudst

V zadne. Podle http://digitalni-fotoaparaty.he­ureka.cz/olym­pus-fe-47/poradna-otazka/87451/ potrebujete normalni obycejnou nabijecku na AA baterky. Ceny se pohybuji ruzne, zalezi na kvalite baterek, apod. Mrknete se sem: http://www.nej­lepsiceny.cz/hle­dej.aspx?t=nab%C3%­ADje%C4%8Dka+a­a+baterie&=Hle­dej

mosoj

Tyto fotťáky jsou na dvě AA baterie nebo AA aku. Jednoduchá nabíječka na dvě AA se dá koupit již kolem 200 Kč, doporučuji ale koupit takovou která má automatické vypínání nebo alespoň časovač pro vypnutí.
Pokud nemá nabíječka vypínání často se na vypnutí zapomene a AKU baterie jsou přebíjeny, což jim dost škodí.
Ty s vypínáním jsou tak od 350 kč výše.
čas od času se dá koupit nabíječka s časováním v LIDLU s cenou do 200 Kč. Je to ale třeba hlídat.

Děda Louda

Počítej tak mezi 300,– a 700,– korun, včetně akumulátorů. Záleží na tom, jaké akumulátory budeš používat a kolik jich budeš chtít mít v pohotovosti.