Karelcz

V jaké části knihy se nachází seriál Hra o trůny po konci 5. série?

A drží se to předlohy? Stačí obecné info bez spoilerů toho co bude. U toho co bylo mi to nevadí.

Odpovědi
Quimby

Víceméně to skončilo stejně jako knížky. Čili na konci páté.
Drží se to v jak čem, většinou je to osekané a různé postavy, některé umřeli dříve, něco naopak rozšířili oproti knihám.
Co vím, tak vynechali celkem velkou dějovou linii, ikdyž mě teda v knížkách absolutně nebavila.
Prostě celkově to nejsou zfilmované knihy, ale pouze se jich drží.