Arai

V com mam zacat programovat hry?

Zdravim , chcel by som sa spytat v akom jazyku / alebo nejakom programe ktory by pomohol mi zacat so zaciatkami:D Dakujem za odpovede.

Odpovědi
dana_ol

moje odpověd se ti asi nebude líbit,ale ušetřím ti spoustu zklamání:
pokud jsi v programování začátečník a chceš hned programovat hry,je to úplně stejné,jako bys neměl ani řidičák na auto a chtěl rovnou řídit mezinárodní kosmickou stanici…tím chci říct,že s programováním MUSÍŠ začít od úplně základních věcí,ale opravdu velkou hru i třeba s jednoduchou grafikou asi nezvládneš sám nikdy..na programování „velkých“ her pracují stovky lidí v jednom vývojářském týmu a i tak jim to trvá i několik let