kristyna-fyz

V co věří Češi?

Máme na toto téma napsat esej, tak se sem obracím pro inspiraci:)

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Věří v to, že vyhrají ve sportce, že zvítězí Sparta v derby, že zítra nebude pršet, že pivo bude levnější, že ..............

Další odpovědi
anonym

Třeba věří v to, že bude líp… Domnívám se (a doufám), že oprávněně.
😉

Agneta

Že nebude jejich vláda tak hloupá a nenechá se zamíchat do „ukrajinského konfliktu“, aby mohli v zimě sedět v teple a nemuseli klepat kosu :DDD

postcd

že potraviny zdraží