Sarrow

V čím zájmu by měl rozumný člověk jednat, pokud nezná pravdu ani spravedlnost?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… v žádném, když nezná pravdu, ale jak nemůže znát spravedlnost mi hlava nebere, co se takhle zamyslet nad smyslem otázky nebo nad slovosledem …

Další odpovědi
Pepa25

Každý má snad nějakou morálku, mravní zásady, kterými by se měl řídit.

Kryšpín

Je mnoho pravd, podívejte v odpovědích, když nemůže účastník prosadit svoji pravdu začne se ježit škytat, prskat urážet a pod.
Rozumný člověk, podle anglického psychologa je 97% lidí mírně, středně nebo více nerozumných.

Midas

Pokud nezná spravedlnost, tak by asi neměl pracovat nikde v ničí zájem.