dust8

V Chorvatsku nyní platí, že na plážích jsou lehátka pouze po dvou, další mohou být až ve vzdálenosti nejméně 4,5 metru?

Můžete to někdo i potvrdit?

Zdroj: https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-koronavirus/649207/v­elky-prehled-blesku-o-cestovani-v-dobe-koronaviru-jaka-kde-plati-pravidla-a-pokuty.html?ka­pitola=1763330

Nejlepší odpověď
led

Podporte domácu ekonomiku a domáci turistický trh. V súčasnosti je lepšie a zdravšie stráviť dovolenku v Českej republike, než riskovať potencionálnu nákazu, alebo zmenu COVID štatusu navštíveného štátu a pri návrate byť prekvapený zjednotenou starostlivosťou polície a lekárov.
Podobne sa stalo nedávno na Slovensku u turistov do Bulharska, pri návrate z bezpečnej dovolenky zistili, že medzitým sa zmenil status Bulharska na záporný a z dovolenky išli rovno do karantény.
Dnes je Chorvátsko zaradené v zozname ohrozených krajín.

Další odpovědi
anonym

Že ty se chystáš do Chorvatska?