Tw!st

V čem začít podnikat a jak to zrealizovat ?

Dobrý den, chci už dlouhou dobu podnikat a dejme tomu že mám vyřízený živnostenský list a nějaké úspory pro zakládací kapitál, jak se posunout dále ? Potřeboval bych radu ještě v čem by bylo optimální podnikat ? Bylo by vhodné s.r.o ? A.s se mi zdá ještě více jako horská dráha. Popřípadě našel by si tu nějaký podnikatel pár minut a věnoval by mi pár rad či zkušeností ? Díky předem

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud chceš podnikat sám, je zbytečné s.r.o nebo A.s. začni jako běžný živnostník.
Pokud chceš podnikat a sám nevíš v čem, tak ti doporučím, aby jsi raději nezačínal. Vyjde to levněji.

Další odpovědi
anonym

Doporučil bych napsat a nechat vytisknout příručku: Jak žít při Alzheimerov
Doplňuji:
…nemoci. Pacient si příručku koupí, zapomene na to a jde si ji koupi znova.

postcd

jak píše Drap, podnikat lze i bez s.r.o. a vyjde to levněji. Podnikat nezačínej dokud nebudeš mít podrobný plán a nebudeš si jistý že vyjde a vyplatí se.
v čem podnikat nevím, ale moje sestra říkala, že autobusy ČR/Itálie jsou pořád obsazené, takže možná pohledat toto.

setapouch

A nechces, abych to vsechno treba udelal za tebe? Ty bys jen sedel na (_|_)i a inkasoval penize?

Pokud nevis, v cem podnikat, nepodnikej. Pokud nevis, co mas absolvovat, nepodnikej. Podnikani pro podnikani je k nicemu.

Lamalam

To je ale otázka. Nevíme co všechno umíš, jakou máš kvalifikaci a máme ti radit?

ypsilonko

Ja si myslim ako začať podnikať najjednoduchšie je začať online cez internet ako Affiliate partner. Vytvoriť si webstránky a začať propagovať. Zatiaľ nič nepredávate iba propagujete tovar a služby iného eshopu,takže ani nepotrebujete živnosť. Nemusíte hneď isť do rizika a predaj si vyskúšajte. Alebo môžete napísať ebook a začať ho predávať a takto si vyskúšať podnikateľské a marketingový schopnosti a až neskôr sa pustiť do väčšieho podnikania. Viac o Affiliate a infomarketingu tu: http://freeweb0­.webnode.sk/za­rabanie-penazi-online/

Zdroj: http://freeweb0­.webnode.sk

struzzo

Zdravím, podle mě je hlavní, aby vám obor vašeho podnikání byl fakt blízký. K čemu vám bude, že máte rozjetý byznys, když vás to nebude bavit? Já si třeba rád hraju s animacemi a grafickými programy, a tak jsem přemýšlel, že bych začal prodávat trička s vlastními potisky. Už jsem dokonce našel i firmu, kde si je budu nechávat tisknout, a to > https://www.co­lorfactory.cz/po­tisk-tricek/ :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.