Avatar uživatele
zjentek

V čem to tkví, že mexický pivo Corona z český Billy má korunkovou zátku nalisovanou, zatímco v USA maj šroubovací?

Už mám taky guláš v tom, co je čí.

IIIIIIIIIIIIIIIII

Dochy přesně to je ono. Tak proč ty z Billy nejdou šroubovat?

Zajímavá 0 před 2107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Mno a to už se dělaj korunkové lisované uzávěry šroubovací. To je teprv maso…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

U tohoto piva jsem ani v Mexiku, ani v USA, ani jinde na světě, neviděl jinou zátku než korunkovou. https://www.go­ogle.cz/search?new­window=1&clien­t=ms-android-samsung&biw=360&bi­h=310&tbm=isch&sa=1&e­i=KTgrW6msMYab­sgGpyonIAg&q=co­rona+extra+be­er&oq=corona+ex­tra+beer&gs_l=mo­bile-gws-wiz-img.3..0i19l5­.55643.57126.­.58334...0...­.157.677.2j4.­.....0....1..­.......35i39j0i7i3­0.a7uPmphyYQg%3D Ale je možné, že v rámci nějaké speciální edice tomu tak bylo, i když si nedovedu představit, k čemu by bylo dobré tak malé množství místo vypití zašroubovávat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

To pivo vůbec neznám, takže netuším jestli se stáčí nebo nestáčí do šroubovacích lahví. Ty uzávěry jsou pak myslím klasické a jak se nalisují na hrdlo se závitem, závit se na ně dostatečně obtiskne. Ani ten závit není nijak extra pevný, ale na pivo to stačí. A autacku: já si to představit dovedu. Ne každý je schopen a ochoten vyžahnout 3 dvanáctky v řadě na ex. Já nedám na ex ani tu třetinku (až na vyjímečnou žízeň), takže bych podobný uzávěr i uvítal.

před 2107 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek