Georgo2010

V čem si myslíte, že v pracovním kolektivu vynikáte?

Nejlepší odpověď
quentos

kolegové jsou hlavně „metodici“ – učí striktně podle osnov, ode mě však studenti oceňují, že do hodin vnáším dávku humoru. (Tehdy budoucí) kolega se přišel podívat na mou hodinu a sám to musel uznat. Řekl pak o mě obecně, že jsem „dobrý učitel“. Dále se prkenně nedržím jen látky v učebnici, ale utrousím tu a tam nějakou zajímavost k tématu… mnozí ze studentů si je nadšeně zapíšou.
Doplňuji:

  • o mně

Další odpovědi
baghira

Já? Prakticky ve všem :)) ale nejvíc asi v chladném úsudku a odolnosti proti stresu.