Complex

V čem si myslíte, že jste daleko před ostatními?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že není dobré upozorňovat na vlastní přednosti, úspěchy skutečné či domnělé, i když se o o ně jedinec přičinil sám.

Na rozdíl od mnohých věřím alternativní a čínské medicíně a s tím propojenému fungování drah jednotlivých orgánů .

Někdo mě považuje za blázna, protože věřím i duchovnu., uznávám filozofické zákony, zákon karmy atd.

Další odpovědi
ivzez

Nejspíš v naivitě. → Přes to, co čtu nebo slýchám
ve zprávách, věřím lidem i lidstvu jako celku.

Rokio

Ve správě svého majetku.

Zde jsou důkazy potvrzující, že jsem dobrý hospodář:

  1. Za dva roky vzrostl můj finanční majetek o 44 %.
  2. Vedu už přes rok přebytkový rozpočet.
  3. Nemám dluhy a nikdy jsem nebyl v exekuci.
  4. Většinou nakupuji ve slevách a v akcích.
  5. Nejsem gambler a neužívám alkoholické nápoje, tábákové výrobky, ani drogy.
  6. Jsem nezávislý na pracovním příjmu.