Michal Kole

V čem se spí ve spacáku? V pyžamu jako v posteli nebo je nějaký extra spací oděv do spacáího pytle ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Extra spací oděc není. Každý spí ve spacáku, v čem mu vyhovuje. Někdo nahý, někdo v tričku a spodkách, v zimě zase v teplákách a mikině a někdo si do něj bere pyžamo :o)

Další odpovědi
anonym

v létě i hambatý, ale v zimě jsem měl spodky a tepláky, chvojí pod sebou i nad sebou. Pyžamo dost lidí nepoužívá ani doma, natož do spacáku

sevos

V plavkách.

venkovan

V čem?
Není lepším s kým?

Rocker

Spím nahý i doma i ve spacáku. Když je mi zima,vezmu si tričko.

Jarda Milský

Tak na tomto záleží asi to, jak kvalitní spacák máte (tedy, zda vám je zima a potřebujete si vzít nějaký oděv, já zpravidla oblékám tepláky a mikinu) a hlavně to, jaké je zrovna počasí 🙂 V létě si nedovedu představit spát v mém spacáku, který jsem kupoval přes internetové stránky https://www.na­turehikecz.cz/Spa­caky-c2_0_1.htm , spát oblečený, to bych se asi uvařil.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.