dust8

V čem se liší a v čem je lepší IOS od Androidu?

Odpovědi
Schluker

V podstate nejzasadnejsi rozdil je v tom, ze iOS je uzavreny system, ktery je optimalizovany na nekolik malo produktu. Android se dava na tisice ruznych zarizeni, jeho optimalizace je v dusledku na vyrobci zarizeni a tato roztristenost muze zpusobovat problemy se stabilitou systemu a kompatibilitou ruznych aplikaci a periferii.

Ale je to pomerne velka zkratka, tema jako takove by bylo velmi obsahle…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.