V čem podle Vás spočívá důvod rozchodu, je-li příčina sexuálního charakteru u chlapců a u žen?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle Vámi položené otázky je to jasné – ženy by si neměly začínat s chlapci. To může fungovat pouze jako krátkodobé sexuální „povyražení“, ale ne jako pevný partnerský vztah. Chápu to takhle oboustranně.
Pokud jde o partnerský vztah, který skřípe kvůli nefungujícímu sexu, tak buď je ho pro jednoho z partnerů málo, nebo naopak hodně. Také může být neuspokojující zvolený způsob jeho praktikování.
A mohu se zeptat já? Vy zpracováváte nějaký sexuologický dotazník?

Další odpovědi
vlk samotař

Nešlo by malinko změnit téma.

aramah

Jinak ,jaký máte problém?
Už jich je osm.....:((((