Tombik

V čem otevřít exe?

Mám velký problém: chytl jsem vir a udělal jsem proto obnovu systému, co se ale nestalo. Když nteď vše šlape, spustim nějaký program (exe-mám Win XP sp3) tak se mě to dotáže, v čem to chci spustit… Co s tím ?

Odpovědi
anonym

EXE,BAT,COM,CMD,to jsou samospustitelné soubory,tak že žádný program nepotřebují,to potřebuje PC asi pořádně promazat nějaký pořádným programem,ale pokud to nejde po nastartování,tak spustit PC ve stavu nouze,myslím,že to je při nabíhání BIOSU- F8,a potom vyčistit.