pnxntdd

V čem nejjednodušeji OKŘIVKOVAT logo?

Potřebuju okřivkovat logo, nikdy jsem to nedělal, ptám se v jakém programu je to nejjednodušší nebo jestli existuje nejaka aplikace ktera by to zvladla treba sama. Dik:)

Nejlepší odpověď
mosoj

V jakémkoliv vektorovém malování.
Doplňuji:
Pomocí bézierových křivek na př.

Další odpovědi
McArthur

Máš-li grafický balík Corel Draw!, tak v něm. Ideálně logo přímo v Corel Draw! nakreslit. Pokud je logo nakreslené v bitmapě, tak v balíku je Corel Trace, který to udělá jedním klikem.
Poznámka: Corel Draw! je placený program.

Emefej

V libovolném vektorovém editoru, ale i některé bitmapové editory dovedou s vektory pracovat. Zdarma je např. Calisto.

Zdroj: http://www.ca­llisto.cz/