paykaa

V čem napsat web podobný tomuto

Dobrý den. Chceme vytvořit web pro náš region, takovou databázi živnostníků s recenzema, aby měli svoji galerii, ostatní lidé aby k nim mohli přidávat recenze, hodnotit, zadávat poptávky, zkrátka takový regionální a místní nejremeslnici.cz mohl by nám někdo poradit, jak začít, a v jakym systému to psát, nebo tvořit? Předpokládám, že wordpress na to asi stačit nebude

Odpovědi
Quimby

Nebude, to co chcete, je dost komplexní řešení s databází a se vším, takže pokud nemáte zkušenosti, tak si budete muset web objednat.

Nezapomínejte prosím na to, že tento web funguje díky aktivní a dobrovolné pomoci komunity, která se koupit nedá.

Emefej

Pokud se na takovou věc ptáš tady, bude vhodnější objednat si systém na míru. Pokud chceš nějaké levné řešení, podívej se třeba na Drupal.

McArthur

WordPress použít půjde, jen si ho budete muset trochu „ohnout“. Vybrat dobrou šablonu a potom si s ní pohrát. Doinstalujte pár pluginů a je to.

Jen si to všechno ošetřete smlouvami.