Avatar uživatele
anonym

V čem má najít smysl života člověk středního věku,bez rodiny,vztahu, v práci funguje jako stroj, co mu v životě zbývá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Změnit život a začít žít a ne přežívat,žít pozitivně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zamyslet se nad tím,PROČ je člověk ve středním věku sám,bez rodiny…?Buď na to přijde sám,nebo s kvalifikovanou pomocí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Člověk by měl mít koníčky a ty vás i zavedou mezi lidi stejně naladěné , nějaký ten sport, vycházky , začít si víc všímat věcí a lidí kolem sebe . Nežít jen prací . Zvlášť nyní na jaře vyjděte ven potkáte jistě také někoho kdo o vás třeba úsměvem zavadí a slovo dá slovo a je tu přátelství.
Naštěstí jsem s tímto nikdy neměla problém.
Jak píše dědapetr žijte …život fakt je krásný a stojí za to žít.

Držím palce ať získá váš život novou jiskru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Člověče vzpamatujte se!!!Jestli jste zdravý,máte práci a střechu nad hlavou,tak to ostatní je jenom na vás.Určitě vás něco baví,tak se tomu věnujte a jak říká Hanulka,to vás dovede k seznámení s dalšími lidmi,se kterými se spřátelíte.A najít si partnera – kdo sedí v koutě,tam ho nepotká!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Neřekl bych,že jste na tom až tak špatně. Když umíte s počítačem a víte kde se zeptat,tak už Vám zbývá méně sám sebe litovat a hurá do světa. Pro začátek,třeba prostředníctvím netu. A začal bych tak,že vystoupím z anonymity. Ale abych pravdu řekl,mám takový pocit,že si z nás tak trochu „střílíte“, a ve skutečnosti jste veselý/á muž/žena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Odpočívat. A chodit na Odpovedi.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

si dnes člověk může více přát, než mít práci a střední věk ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dom Tailor

Napiš mi, popíšu ti svůj život a hned se ti udělá líp… >.<

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Všichni radí dobře,to mi věřte.Čas běží a může se stát,že zůstanou už jen takovéto otázky.Po letech zaběhlých zvyklostí se ani nechce nic měnit,ale za pokus to stojí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek