Avatar uživatele
Katusa

V čem ke státnicím?

K maturitě jsem šla k bílých šatech na ramínkách po kolena, ke státnicím se ale prý nehodí mít odhalená ramena. JInak sukně nesnáším (mám děsně křivý nohy), takže zbývají černé kalhoty. Stačí, když si k tomu vezmu společenskou košili? Žádný sáčko nemám a myslím že bych ho v životě už nevyužila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, anonym, dědapetr před 4705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ve slušném a pohodlném oblečení,aby nenarušovalo soustředění.Moje neteř šla v kalhotách a v halence. Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Na státnice hlavně něco, v čem se budeš cítit pohodlně, aby ses mohla soustředit na otázky a ne na své oblečení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blondajk

Ano, nehodí se odhalená ramena, ani sukně nad kolena, ani velké výstřihy. Já jsem šla v černém kostýmku a halence ve starorůžové barvě. Ale myslím si, že stačí i kalhoty a košile. Já jsem právě byla u nás znechucená z toho, že studenti a studentky se pěkně ke zkoušce oblékli a vyučující ignorovali jakoukoliv formálnost a přišli ve skejťáckých kraťasách a vytahaném tričku (samozřejmě ne všichni, nicméně nikdo neměl sako!). Myslím, že je to docela ostuda. Na druhou stranu: ženě se vždy hodí mít kompletní kostým, určitě ho využiješ při pohovorech na práci :) Hlavně si vem pohodlné lodičky, při obhajobě člověk celou dobu stojí, teda aspoň u nás to tak bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Katuso , na naseho Butaniho si musis zvyknout. To se divim , ze ti jeste nenabizi , aby sis predtim dala loka poradne dobre slivovice a cigarko. Po jeho pani chce , aby take chodila nahata a pritom heslo k internet bankingu ji neda. ! 🙂 Butani :-p

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek