BEAES

V čem jsou obalované kuřecí kousky v KFC?

Neví někdo?

Nejlepší odpověď
anonym

Za boha si ted nevzpomenu,ale vim-snad smes kukuricne mouky atd.Jen vim ,ze kdyz si to chci udelat,tak to obaluji v rozmackanych cipsech.Je to skoro stejne.

Další odpovědi
Děda Louda

Otázka obsahuje i odpověď.

Miroslavst

Zde posílám odkaz a přeji dobrou chuť.
Pozor pro slabé povahy!
http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/6130-hnusy-ktere-muzete-najit-v-jidle

iceT

Klasický trojobal to asi nebude,ale řekla bych že to bude nějaká směs,která je k dostání i v běžných marketech,nebo podobná.Zrovna včera jsem se na jednu dívala a zvažovala koupení.Ale nakonec jsem do toho nešla.

ReHu

A které? Ty ostré nebo přiměřeně ostré?
Pokud vím, tak mají svou vlastní recepturu na směs koření.
Ale asi by se dala napodobit.

elektrikář

Obalovací smněs je s kukuřičnými lupínky

BEAES

Tak naservírovat mi to i se zobákem…no fuj.

anonym

Jo Miro,proto si to zkousim doma,nemam v lasce tyto obchody.