LordOFblue

V čem je zakopaný pes ?

Zdravím všechny zde na servru poradte.cz, rád bych se Vás zeptal na můj malý i když v celku pro mě dost velký problém.

Projevuje se to asi takhle. Nemám vůbec žádné problémy s komunikací, dokážu si povídat s každým člověkem na jakékoliv téma, ale zaráží mě to, že když si začnu povídat se slečnami, ke kterým něco cítím (Nemyslete si o mě, že jsem promiskuita), tak mě vůbec nenapadá téma na které bych si s nima mohl povídat… nějaká hranice tam bude, strach z trapasu a podobných nepříjemných věcí.. Divné je, že se tento problém neprojevuje, když si povídám s kamarádkama, se kterýma vím, že bud jsou zadané a nebo k nim nic necítím, pouze jen kamarádství.. Dá se tato hranice, která mě každodenně trápí, nějak překousnout? Budu rád za každé rady.

Nejlepší odpověď
Drap

Neřeš to,nech to být. Až se objeví ta pravá a přeskočí ta správná jiskra, tak se budou další a další témata valit ze všech stran.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že to asi jen moc řešíš a máš strach co řekneš, ale přeci hned nemůžeš vědět co slečnu /ke které něco cítíš/zajímá. Buď prostě přirozený a bav se jako s ostatními A tento servr není poraďte .cz… ale odpovědi. cz

tom004

Tréma je docela mrška. Třeba Ti pomůže něco z povídání o ní.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ314&q=od­chod+do+p%C5%99ed%C4%8Das­n%C3%A9ho+d%C5%AF­chodu+a+valori­zace&btnG=Hle­dat+Googlem&oq=od­chod+do+p%C5%99ed%C4%8Das­n%C3%A9ho+d%C5%AF­chodu+a+valori­zace&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=s&gs_u­pl=6576213l6600626l0l660­4786l42l42l0l33l33l0l281­l2055l0.3.6l9l0#pq=od­chod+do+p%C5%99ed%C4%8Das­n%C3%A9ho+d%C5%AF­chodu+a+valori­zace&hl=cs&cp=­17&gs_id=7j&xhr=t&q=tr%C­3%A9ma+a+jak+na+n%C3%AD&­pf=p&sclient=psy-ab&rlz=1G1GGL­Q_CSCZ314&sou­rce=hp&pbx=1&oq=tr%C3%A9­ma+a+jak+na+n%C3%AD&aq=f­&aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=c42ae­e9276532bfd&biw=1366&bih­=619

CJNERO

Neřeš to! Až se objeví ta pravá a přeskočí ta správná jiskra, tak se budou další a další témata valit ze všech stran.

Zdroj: afweb.wsite.cz

venkovan

Zkus povídat na téma které ti nahodí ona. Co i přiznat „barvu“, že v její přítomnosti ti dochází témata k hovoru.
Ale jinak – nedělej si problém, to asi si prožila většina z mužů, že v pravou chvíli nenašla správná slova a potom měla pocit, že jsou totální blbci.
Asi bych se dnes, kdybych se do takové situace dostal, skutečně přiznal, že nevím o čem dát slovo. A dívky rády povídají o svém světě a kdo jim umí naslouchat, dostává i dějaký ten pozitivní bodík. A někdy i to společné mlčení má své napětí.

LordOFblue

V tom je to právě nejhorší, že já už jsem jí nejspíše poznal, ale ještě jsem jí nedokázal oslovit, jen jsem se na ní s úsměvem díval a ona tento pohled opětovala.