Avatar uživatele
LordOFblue

V čem je zakopaný pes ?

Zdravím všechny zde na servru poradte.cz, rád bych se Vás zeptal na můj malý i když v celku pro mě dost velký problém.

Projevuje se to asi takhle. Nemám vůbec žádné problémy s komunikací, dokážu si povídat s každým člověkem na jakékoliv téma, ale zaráží mě to, že když si začnu povídat se slečnami, ke kterým něco cítím (Nemyslete si o mě, že jsem promiskuita), tak mě vůbec nenapadá téma na které bych si s nima mohl povídat… nějaká hranice tam bude, strach z trapasu a podobných nepříjemných věcí.. Divné je, že se tento problém neprojevuje, když si povídám s kamarádkama, se kterýma vím, že bud jsou zadané a nebo k nim nic necítím, pouze jen kamarádství.. Dá se tato hranice, která mě každodenně trápí, nějak překousnout? Budu rád za každé rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, tom004 před 4503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neřeš to,nech to být. Až se objeví ta pravá a přeskočí ta správná jiskra, tak se budou další a další témata valit ze všech stran.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že to asi jen moc řešíš a máš strach co řekneš, ale přeci hned nemůžeš vědět co slečnu /ke které něco cítíš/zajímá. Buď prostě přirozený a bav se jako s ostatními A tento servr není poraďte .cz… ale odpovědi. cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Tréma je docela mrška. Třeba Ti pomůže něco z povídání o ní.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ314&q=od­chod+do+p%C5%99ed%C4%8Das­n%C3%A9ho+d%C5%AF­chodu+a+valori­zace&btnG=Hle­dat+Googlem&oq=od­chod+do+p%C5%99ed%C4%8Das­n%C3%A9ho+d%C5%AF­chodu+a+valori­zace&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=s&gs_u­pl=6576213l6600626l0l660­4786l42l42l0l33l33l0l281­l2055l0.3.6l9l0#pq=od­chod+do+p%C5%99ed%C4%8Das­n%C3%A9ho+d%C5%AF­chodu+a+valori­zace&hl=cs&cp=­17&gs_id=7j&xhr=t&q=tr%C­3%A9ma+a+jak+na+n%C3%AD&­pf=p&sclient=psy-ab&rlz=1G1GGL­Q_CSCZ314&sou­rce=hp&pbx=1&oq=tr%C3%A9­ma+a+jak+na+n%C3%AD&aq=f­&aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=c42ae­e9276532bfd&biw=1366&bih­=619

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CJNERO

Neřeš to! Až se objeví ta pravá a přeskočí ta správná jiskra, tak se budou další a další témata valit ze všech stran.

Zdroj: afweb.wsite.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zkus povídat na téma které ti nahodí ona. Co i přiznat „barvu“, že v její přítomnosti ti dochází témata k hovoru.
Ale jinak – nedělej si problém, to asi si prožila většina z mužů, že v pravou chvíli nenašla správná slova a potom měla pocit, že jsou totální blbci.
Asi bych se dnes, kdybych se do takové situace dostal, skutečně přiznal, že nevím o čem dát slovo. A dívky rády povídají o svém světě a kdo jim umí naslouchat, dostává i dějaký ten pozitivní bodík. A někdy i to společné mlčení má své napětí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
LordOFblue

V tom je to právě nejhorší, že já už jsem jí nejspíše poznal, ale ještě jsem jí nedokázal oslovit, jen jsem se na ní s úsměvem díval a ona tento pohled opětovala.

před 4503 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek