Avatar uživatele
smutnydrak

v čem je víc ineligence a emocí?.. v praseti a nebo v psovi ???

Doplňuji:
emočně i inteligencí je prase na vyšší úrovni jako pes a dokonce je nám i geneticky velmi blízké na transplantace....co chci říct?.... proč žerete prasata a pes vám zvedá žaludek?...

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4249 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Zcela souhlasím s textem v doplnění Vaší otázky. Vyrostl jsem na vesnici a v době mého mládí mělo každé zvíře svoji cenu, která byla dána jeho užitečností. Nejvýše byl v této hiearchii kůň, pak kráva, koza atd. Tato zvířata již historicky člověku dávala obživu a odváděla práci /tažná síla atd./. Pes a kočka náleželi k hospodářství, ale rozhodně ne do bytu, či do postele nebo k cicmání. Kdo byl v nouzi, bez zábran je, i za cenu určitého /nijak fatálního/ opovržení konzumoval.
Osobně považuji za hodně pokrytecké jak dnes společnost mrhá city a prostředky k různé havěti a zanedbává svoje bližní. Cizinci často např. žádají vysvětlení proč našinec hájí zatoulaného psa, ale nevšímá si starého osamoceného člověka kdesi na zapadlé lavičce v parku. Asi je to tím, že tohle je můj pejsánek, ale tam v parku dřepí cosi beze jména a osobnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Ve Vás..:D

Jinak v prasátku..nejinteligentnější a nejchutnější tvor na Zemi..

---
Sežral byste člověka? Opici? Asi ne, (i když ve Vás moc nevím), prase je od toho aby se jedlo a pes od toho aby hlídalo, to je od samých dob, resp. od doby kamenné, stačilo by trochu číst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

určitě v psovi je to kamarád a inteligentní a dá najevo své emoce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Prý v praseti, měl ho Clouney a dokonce i v posteli! Ale prase má taky za ušima!!!
:-DD
Tradičně se u nás jedí prasata a ne psi, jelikož ti byli zdomestikovaní, zatímco u prasat se o kamarádství nikdo nepokoušel...
:-D
A myslím si prostě, že prase chutná líp, než nějaký tuhý pes!!!!

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava