Avatar uživatele
mosoj

V čem je pro nás nevýhodná dohoda o volném obchodu mezi EÚ a USA TTIP?

Já si myslím že ve všem a myslí si to také 200 000 demon­strujících německých občanů.
Proč na př. auta vyrobená v USA nebudou muset splňovat evropské normy ? A mnoho dalšího.

A kde je ta parita ? Odvádět pozornost to by šlo, že.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas

Neznám podrobnosti, ale určitě jsem přesvědčen zda se uzavírá smlouva tak má mít stejná pravidla pro obě strany stejné.
Ne rozhodně takové jaké jsme měli se Sovětským Svazem a kdo protestoval, šel do lágru!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AmazedWolf

Výhodné to je jen pro pár bohatých lidí, kteří na tom chtějí zbohatnout ještě více. Pro normální lidi to vyhodné není, americké výrobky nesplňují evropské normy, třeba geneticky upravené jídlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

… a vůbec, mě je to u (:).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Také neznám podrobnosti,nicméně si myslím že tato smlouva umožní rozšíření dovozu GM potravin na evropský trh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Již jsem k tématu TTIP pokládala otázku. Také si myslím, že pro EÚ bude nevýhodná. ☹
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/obavate-se-toho-ze-usa-a-eu-budou-jeden-trh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Bohužel, smlouvu jsem nečetl. Němci zase předvedli, že jsou národem vzdělanců, stovky tisíc lidí znají návrh smlouvy, u nás je takových lidí asi mnohem méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nevím, nikde jsem text návrhu smlouvy nenašel. Dej mi prosím odkaz na její znění, chtěl bych si to prostudovat, abych taky mohl zaujmout stanovisko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirkajirka

Jestli dnes budeš proti něčemu protestovat Pomůže to???

před 3112 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek